تبلیغات در آنلاین ام ال ام

وقتی که صحبت از تبلیغات در قرن حاضر می‌شود، نمی‌توان نامی از تبلیغات اینترنتی نیاورد. تبلیغاتی که مزایای بسیاری در خود دارد: ارزان است، فراگیر است، ماندگار است، هوشمندانه‌ است، شبانه روزی است، هر زمان که شما بخواهید، قابل تغییر است و… کارکرد این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند، کاملا پر رنگ تر می‌شود. شاهد این امر بررسی رشد تبلیغات اینترنتی در بحران مالی کنونی است.

 

تبلیغات در آنلاین ام ال ام:

سایت آنلاین ام ال ام، با بازدید روزانه‌ی بسیار خوبی که دارد، می تواند مکان مناسبی برای تبلیغات سایت و خدمات شما و از همه مهم تر بالا رفتن رتبه سایت شما در نتایج گوگل باشد. بیش از ۹۵ درصد بازدیدکنندگان ما صاحبان کسب و کار آنلاین، افراد فعال در حوزه بازاریابی شبکه ای و علاقه مندان به حوزه‌ی بازاریابی و کسب و کارهای خانگی هستند.

برای اطمینان از رتبه و جایگاه وبسایت ما در نتایج گوگل کافیست عبارت های: آموزش نتورک مارکتینگ و آموزش بازاریابی شبکه ای را در گوگل جستجو نمایید تا جایگاه وبسایت ما برایتان کاملا مشخص گردد!

 

هزینه و شیوه ی تبلیغات در آنلاین ام ال ام:

تبلیغات در وبسایت آنلاین ام ال ام تنها بصورت رپورتاژ آگهی درج میگردد.

رپورتاژ آگهی یعنی با ۱ تیر ۲ نشان بزنید: بیشتر شناخته شدن + افزایش رتبه گوگل

 

رپورتاژ خبری یا همان رپورتاژ آگهی، یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌ های شما در دنیای اینترنت است. با انتشار یک رپورتاژ خوب، نه تنها آگاهی کاربران نسبت به کسب و کار شما بیشتر می‌شود، بلکه بک لینک هایی دریافت می‌کنید که در افزایش رتبه گوگل (و بهبود سئو) شما تاثیر چشم‌گیری خواهند داشت.

 

برای هماهنگی و درج تبلیغات بصورت رپورتاژ آگهی میتوانید با ایمیل onlinemlm.ir@gmail.com در ارتباط باشید.

تماس با واحد پشتیبانی

 

دکمه بازگشت به بالا