ورود بـه سـایـت


ورود به سایت

نکات بسیار مهم!

چنانچه در پروسه ورود به سایت و یا درخواست بازیابی کلمه عبور دچار مشکل شدید، قبل از ادامه کار، به نکات ذکر شده در زیر توجه کنید:


نکات مربوط به ورود به سایت

در صورتی که در ورود به سایت از طریق نام کاربری و کلمه عبور خود مشکلی دارید، با کلید میانبر shift + ctrl + delete کوکی های مرورگر خود را پاک کنید و مجدداً سعی کنید. در صورتی که برای پاک کردن کوکی ها به توضیحات بیشتری نیاز دارید به این صفحه بروید.

نکات مربوط به فراموشی کلمه عبور

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید مراحل زیر را طی کنید:

  • از منوی پروفایل کاربری -> ناحیه کاربری و پروفایل، گزینه فراموشی رمز عبور را انتخاب نمایید. البته در همین صفحه هم در قسمت پایین فرم ورود به سایت میتوانید گزینه: رمز خود را فراموش کردید؟ را انتخاب کنید.
  • در صفحه جدید که مربوط به فراموشی رمز عبور است، نام کاربری یا ایمیل خود را که با آنها ثبت نام کرده اید را وارد نمایید و در انتها روی دکمه بازیابی رمز عبور کلیک کنید.
  • در صورتی که این کار را به درستی انجام داده باشید، این پیام را دریافت خواهید کرد: دستور العمل بازیابی رمز عبور به ایمیل شما فرستاده شد. لطفا ایمیل خود را چک کنید.
  • در مرحله بعد شما یک ایمیل دریافت میکنید که حاوی لینکی برای تغییر رمز عبورتان در سایت می باشد. بعد از کلیک روی لینک مربوطه در ایمیلتان مجددا وارد صفحه فراموشی رمز عبور میشوید. در این بخش باید رمز عبور جدید خود را وارد کنید و آنرا تایید هم نمایید. با انجام اینکار رمز عبور شما با موفقیت تغییر خواهد کرد. در صورتی که مشکل شما برطرف نشد از بخش تماس با ما پیامی مبنی بر مشکل خودتان به ما ارسال نمایید تا آن را در اسرع وقت برطرف کنیم. موفق باشید.